RĘBAKI Z WŁASNYM NAPĘDEM

Nasze rębaki to to maszyny, które ustaliła normy dotyczące ciszy działania, trwałości oraz wydajności. Rębaki z serii Arborist są kluczowym składnikiem wielu firm utrzymujących drogi oraz firm komunalnych. Każda z produkowanych przez nas maszyn jest w pełni przystosowana do holowania po drogach publicznych (homologacja), dzięki czemu zapewnia duża mobilność oraz efektywność pracy.

Wszystkie maszyny wyposażone są w system „No-Stress”, które reguluje prace wałków podających, zapewniając maksymalną wydajność.

W połączeniu z system noży tarczowych czyni nasze rębaki jednym z najlepszych w swojej klasie.

RĘBAKI NA GĄSIENICACH

Jeśli potrzebujesz wjechać w trudnym terenie, przyjrzyj się linii ArbTrak. Wysoki prześwit rębaków w połączeniu z napędem gąsienicowym zapewnia doskonałą manewrowość przy zastosowaniach drogowych i nasypowych. Wszystkie maszyny z tej serii GreenMech’a wyposażone są w legendarne silniki wysokoprężne marki Kubota. Dzięki temu rębaki na gąsienicach zapewniają doskonałą siłę i wydajność nawet w najcięższych warunkach pracy.

RĘBAKI NA WOM

Masz już ciągnik i szukasz maszyny niezawodnej rozdrabniarki? Sprawdź ofertę rębaków GreenMech na wałek odbioru mocy (Rębaki na WOM). Podobnie jak wszystkie maszyny do rozdrabniania , zostały one wyprodukowane na podstawie solidnego projektu konstrukcyjnego wykorzystującego wysokiej jakości materiały. Dzięki temu nasze maszyny wystawione próbę czasu i posiada bardzo dużą wartość nawet po kilku latach użytkowania. Wszystkie urządzenia marki GeenMech objęte są w pełni, nieograniczoną, trzyletnią gwarancją!