Skip to content

Rębak do drewna

„Bezkonkurencyjne osiągi – najlepsze w swojej klasie” GreenMech specjalizuje się w produkcji profesjonalnych rębaków do drewna. Przeszliśmy długą drogę, odkąd nasz pierwszy rębak został wprowadzony ponad 30 lat temu. Dzisiaj to już ponad 10.000 maszyn , GreenMech udało się zostać największym sprzedawcą komercyjnych rębaków do drewna w Wielkiej Brytanii i nadal rośnie ich liczba na całym świecie. Dzięki naszemu innowacyjnemu procesowi badawczemu i projektowemu nadal wyznaczamy nowe poziomy wydajności i jakości w branży. Wiodąca wydajność i najlepsza wartość końcowa sprawiają, że rębak do drewna GreeMech jest niekwestionowaną liderem rynku z maszynami o najlepszych cenach na rynku. Firma GreenMech zapewnia najwyższą jakość usług dzięki zaangażowanej sieci dealerskiej w całej Wielkiej Brytanii i Europie. Wszyscy nasi dealerzy są w stanie szybko i skutecznie doradzić i doradzić lokalnym ekspertom w razie potrzeby. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do zapewnienia klientom najlepszej obsługi i wsparcia w celu zaspokojenia wszystkich indywidualnych potrzeb. Rozumiemy, że każdy element rębaka do drewna jest istotnym źródłem dochodu i musi spełniać swoją funkcję i dlatego musi działać niezawodnie i konsekwentnie przez długie lata.

 

Wszystkie produkty GreenMech są projektowane, budowane i testowane w naszej brytyjskiej fabryce. Jesteśmy dumni, że sprzedaliśmy więcej maszyn niż jakakolwiek inna marka rębaków do drewna. Nasze doświadczenie w tej branży nie ma sobie równych. Nasze plany rozwoju opierają się na doświadczeniu i sukcesie oraz zbieranych informacjach płynących od naszych klientów z całego świata.


Dzisiejszy arborysta jest pod presją, aby wykonać pracę tak szybko, jak to możliwe, przy minimalnym nakładzie pracy, więc rębak do drewna musi być wydajny i wystarczająco mocny, aby poradzić sobie ze wszystkim bez względu na trudne warunki. W dzisiejszych praca rębakiem do drewna podlega wielu wymaganiom. Czas przestojów jest również ważny, dlatego szybki i łatwe harmonogram serwisowania oraz przejrzysty dostęp do wszystkich elementów serwisowych również stanowią część projektu marki GreenMech. Dzięki tym czynnikom, żaden inny producent rębaka do drewna nie ma tak dużej wydajności, łatwości serwisowania, długowieczności i ostatecznej wartości odsprzedaży.

Rębak do drewna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13