Rębaki do gałezi

Rozdrabniacze do gałęzi marki GreenMech posiadają homologację, dzięki czemu mogą się z łatwością poruszać po drogach publicznych i krajowych. Prawie każdy rębak ciągnikowy mieści się w wadze do 750 kg, dzięki czemu maszyny nie wymagają dodatkowych kategorii na prawo jazdy oraz uiszczania opłat drogowych. Rębak do ciągnika zapewnia pełną mobilność i łatwy dojazd do miejsca pracy. Wszystkie urządzenia do rozdrabniania drewna zostały wyposażone w rewolucyjny system noży tarczowych, dzięki czemu wyróżniają się bardzo wysoką efektywnością. Jeden komplet noży pozwala użytkować maszynę aż do 600 godzin ciągłej pracy, bez konieczności wymiany noży na nowe.

Całość elementów metalowych, z których zbudowany jest każdy rębak spalinowy, wykonywana jest przez nas w fabryce koło Birmingham — mamy ciągły podgląd na proces produkcji, aby zagwarantować najwyższą jakość produktów. Wszystkie elementy metalowe przechodzą przez 5 – stopniowy system malowania. Ten proces powoduje, iż nawet po kilku latach użytkowania rębak do gałęzi zachowuje swój wygląd i nie traci swojej wartości przy dalszej odsprzedaży. Wszystkie nasze rębaki do gałęzi wyposażone są w szeroki wybór silników światowej klasy, takich marek jak: Kubota, Briggs&Stratton, Honda czy Yanmar. Dzięki temu możemy zapewnić elastyczność wyboru dla każdego użytkownika. Gwarantuje to pełne zadowolenie, niezawodność podczas pracy rębakiem oraz wystarczającą moc rozdrabniania. We wszystkich naszych modelach zastosowano szeroki wlot podający, dzięki któremu podawanie nawet najbardziej rozgałęzionego materiału nie stanowi problemu dla naszych rębaków do gałęzi. Dodatkowo szeroki gardziel umożliwia wkładanie materiału, który jest z łatwością miażdżony przez wałki hydrauliczne.

Rębak do gałęzi spalinowy pozwoli zaoszczędzić czas, ponieważ umożliwia szybsze cięcie niż piła spalinowa. Praca będzie łatwiejsza oraz znacznie bardziej efektywna. Jesteśmy przekonani, że każdy rębak tarczowy z naszej oferty spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego na wszystkie rozdrabniarki do gałęzi marki GreenMech udzielamy 3-letniej gwarancji, która mówi, że „stoimy za wszystkim, co robimy – bez żadnych wątpliwości i bez żadnych kosztów”.