Rębaki do gałęzi

Rozdrabniacze do gałęzi marki GreenMech posiadają homologację, dzięki czemu mogą się z łatwością poruszać po drogach publicznych i krajowych. Prawie każdy rębak ciągnikowy mieści się w wadze do 750 kg, dzięki czemu obsługa maszyny nie wymaga posiadania prawa jazdy dodatkowej kategorii oraz uiszczania opłat drogowych. Rębak do ciągnika (z własnym napędem lub bez) zapewnia pełną mobilność i łatwy dojazd do miejsca pracy. Wszystkie urządzenia do rozdrabniania drewna zostały wyposażone w rewolucyjny system noży tarczowych, dzięki czemu wyróżniają się bardzo wysoką efektywnością. Jeden komplet ostrzy pozwala użytkować rębak tarczowy przez 600 godzin bez przerwy i konieczności wymiany noży na nowe.

Spalinowy rębak do gałęzi

Wszystkie elementy metalowe, z których zbudowany jest rębak spalinowy lub ciągnikowy, wykonywane są przez nas w fabryce koło Birmingham — mamy ciągły wgląd w każdy etap produkcji, aby zagwarantować najwyższą jakość produktów. W procesie tym rębak do ciągnika podlega pięciostopniowemu malowaniu. Dzięki temu nawet po kilku latach użytkowania rębak do gałęzi zachowuje swój wygląd i nie traci swojej wartości przy dalszej odsprzedaży.

Rozdrabniacz do gałęzi z szerokim wlotem

Wszystkie nasze urządzenia wyposażone są w silniki światowej klasy, takich marek jak: Kubota, Briggs&Stratton, Honda czy Yanmar. Dzięki temu możemy zapewnić elastyczność wyboru każdemu użytkownikowi, który decyduje się na nasz rębak do gałęzi spalinowy. Gwarantuje to pełne zadowolenie, niezawodność podczas pracy maszyny oraz wystarczającą moc rozdrabniania. Każdy rębak ciągnikowy czy spalinowy marki GreenMech ma szeroki wlot podający, dlatego użytkując rozdrabniacz do gałęzi, można poradzić sobie z nawet najbardziej rozgałęzionym materiałem. Dodatkowo szeroka gardziel umożliwia wkładanie materiału, który jest z łatwością miażdżony przez wałki hydrauliczne.

Rębak tarczowy – szybkie cięcie, łatwa praca

Wytrzymały rębak do gałęzi spalinowy pozwoli zaoszczędzić czas, ponieważ umożliwia szybsze cięcie niż piła spalinowa. Praca będzie łatwiejsza oraz znacznie bardziej efektywna. Jesteśmy przekonani, że każdy rębak tarczowy z naszej oferty spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z tego powodu na każdy rębak spalinowy czy ciągnikowy marki GreenMech udzielamy 3-letniej gwarancji.