Skip to content

Rębaki na gąsienicach

Rębaki gąsienicowe marki GreenMech ułatwiają się poruszanie po trudnym terenie dzięki zastosowaniu gąsienic takich jak w koparkach. Powstały w 1999 roku system tego typu napędu zrewocjoniluzował rynek rębaków do drewna. Podczas pracy rębakami mobilnymi odkryliśmy ograniczenia i często zdarzało się, że zatrzymywaliśmy się na pniakach drzew i nie byliśmy w stanie wjechać po zboczach z powodu zarówno niestabilności, jak i ograniczenia pracy silnika. Po następnych latach badań i rozwoju, w 2002 został wprowadzony innowacyjny system Safe-Trak.

 

Ten zupełnie nowy projekt przełamał schematy, ponieważ był pierwszym rębakiem, który równocześnie był gąsienicowy, jak i wąski – zwiększając dostępność – lecz mógł być o n bezpiecznieobsługiwany na zboczach i skarpach.

 

Od chwili wprowadzenia do profesjonalnego świata, SAFE-Trak stał się jednym z najpopularniejszych modeli z asortyment u GreenMech. Szczególnie popularny jest wśród wykonawców utrzymujących autostrady, linie wysokiego napięcia i sieci kolejowe, gdyż SafeTrak ma możliwość dostania się praktycznie w każde miejsce.

 

Jeden z modeli SAFE-Trak posiada opcję gąsienic, które chowają się doskonale pod rębakiem ,tak więc przy maksymalnym wciągnięciu, minimalna szerokość SAFE-Trak wynosi tylko 740 mm,pozwalając na zmieszczenie się w standardowym wjeździe o szerokości 760. Zapewniając przy tym pełną mobilność i łatwy dojazd do miejsca pracy.

Rębaki na gąsienicach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2