Skip to content

O NAS

Innowacyjność na najwyższym poziomie

GreenMech od 20 lat kreuje standardy przemysłowe i nieustannie wnosi nowe pomysły do produkcji rębaków do drewna. Nasza reputacja bycia innowacyjnym sięga 50 lat wstecz, gdy założyciel Greenmech Tony Turner wynalazł pierwszą na świecie hydrauliczną kosiarkę bijakową w 1963 roku.

W 1993 roku Tony Turner postanowił rozpocząć dostarczanie na rynek brytyjski rębaków oraz rozdrabniaczy do drewna.  Przez następne 20 lat GreenMech rozwinął sieć sprzedaży w 28 krajach na 4 kontynentach, ciągle jednak pracują nad jej poszerzeniem. Przez te wszystkie lata Tony Turner otrzymał za swoje produkty wiele nagród  z zakresu innowacji, jak i ochrony środowiska oraz za redukcje emisji hałasu w miejscu pracy (koncepcja Buy Quiet).

W 2007 roku fabryka została rozbudowana o 50% ze względu na zapotrzebowanie płynące z rynku. Sprzedaż od tego momentu (po kryzysie z 2008 roku) wzrosła niemal dwukrotnie na rynku lokalnym jak i na światowym. W 2012 roku została wprowadzona nowa seria urządzeń Arborist,  które cieszą się bardzo duża popularnością w Europie. GreenMech współpracuje ze swoimi dilerami oraz klientami chcąc stworzyć maszyny dostosowane do ich potrzeb, dzięki czemu możemy się pochwalić najbardziej innowacyjnymi maszynami w tej klasie. 

Obceny właściciel GreenMech, Jonathan Turner powiedział: „Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć na przestrzeni ostatnich 22 lat i czujemy się bardzo podekscytowani nadchodzącą przyszłością. Staramy się  pracować nad naszymi produktami, a przede wszystkim, nad zadowoleniem naszych klientów. „

Polsce głównym dystrybutorem marki jest firma Extech z siedzibą w Krakowie.  Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w dostarczaniu niezawodnych urządzeń do prac w terenach zieleni.